KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15175019
nr 1517 5019
Oidentifierad konstnär. Karolin till häst. Monogramsignerad AK, Olja på pannå, 23x18 cm, yttermått inklusive ram: 37x32 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 23 januari 2023
kl 19:16:41
22/1 20:32:25